Luts Consulting – це молода енергійна команда професіоналів, яка починаючи з 2013 року надає широкий спектр актуарних послуг в сфері страхування та сфері управління ризиками.

  З метою підвищення якості обслуговування клієнтів в 2015 році була створена торгова марка під назвою “Luts Consulting”.

  Наша торгова марка є гарантією бездоганного сервісу на довготерміновій основі з надійною репутацією, що забезпечує високу якість, а також мінімізацію ризиків вашої компанії.

Команда складається з сертифікованих, і в той же час, досвідчених актуаріїв по всіх видах страхових ризиків, страхування життя, а також менеджерів, аналітиків і інших експертів, які відповідально відносяться до кожного проекту та знають, що таке індивідуальний підхід до клієнта.

  Кожен з наших актуаріїв має міжнародну освіту в Лондонському інституті актуаріїв, досвід роботи в страхових компаніях більше 6-и років, мають дозвіл проводити та підтверджувати актуарні розрахунки, виданий державним регулятором, а також є членами Товариства актуаріїв України (ТАУ).

 Наша місія – стати «сімейним» актуарієм, до якого завжди можна звернутись з питаннями, що пов’язані з актуарними розрахунками та системою управління ризиками.

 Наша діяльність базується на міжнародних принципах професійної етики, що описані в Актуарному кодексі Британського актуарного товариства.