icon1

Розрахунок резервів в страхуванні ризиків

Оцінка технічних резервів Страховика відповідно до вимог регулятора та МСФЗ
icon2

Розрахунок резервів в страхуванні життя

Оцінка математичних резервів та резерву виплат страхових сум Страховика відповідно до вимог регулятора та МСФЗ
icon3

Проведення тесту на адекватність резервів

Перевірка адекватності фактично сформованих резервів (LAT test) та необхідної кількості сформованих резервів збитків на попередні звітні дати (Run-off test)
icon4

Тарифікація

Розрахунок базових тарифів відповідно до Правил страхування; розробка страхових продуктів та страхових калькуляторів до них
icon5

Система управління ризиками

Розробка системи управління ризиками та її реалізація, стрес-тестування
icon6

Пенсійне страхування

Оцінка пенсійних зобов’язань відповідно до МСФЗ 19

review_icon1 review_icon2

Хто шукає одних лише вірних прибутків, навряд чи стане дуже багатий; а хто вкладає все майно в ризиковані підприємства, найчастіше розоряється і впадає у злидні; тому слід поєднувати ризик з відомим забезпеченням на випадок збитків.

Френсіс Бекон

Детальніше читайте тут…

Актуарій

    Актуарії – це спеціалісти в сфері статистики та теорії ймовірності, фінансів, звітності в ІТ, це аналітики, які можуть побудувати прогноз або модель з визначеним рівнем достовірності під будь-який процесс, який можна формалізувати.

    Актуарна наука зародилась в XVII ст в Європі, з розвитком довгострокового страхування (страхування життя).  Це був активний період розвитку математики в Німеччині, Франції та Великобританії і в той же час з’являлась необхідність в оцінці ризику смерті або дожиття на більш науковій основі. В 1662 році лондонський демограф Джон Граунт показав, що є прогнозовані схожості у ймовірності дожиття або смерті груп людей одного віку. Ці дослідження лягли в основу таблиць дожиття (Таблиць смертності) і були сильним поштовхом до розвитку актуарної професії.

    Професія Актуарій з’явилась в Україні нещодавно. Активний розвиток фінансового ринку створив сприятливе середовище для розвитку актуарної професії. Вислів «актуарні розрахунки» все частіше можна почути, так як вони стають невід’ємною частиною ефективних, прогнозованих та контрольованих бізнес-процесів Страхової Компанії. Актуарні розрахунки допомагають менеджерам Компаній не лише бачити реальну картину своїх зобов’язань, а також і побудувати стратегію розвитку Компанії в довгостроковій перспективі.

    Наша Компанія йде в ногу з прогресом та хоче запропонувати Вам актуарні послуги, як в страхуванні ризиків так і в страхуванні життя.

    Ми проводимо актуарну оцінку страхових ризиків, розробляємо тарифну політику, впроваджуємо систему управління ризиками, а також допомагаємо Компаніям в сфері будь-якої аналітики. Розрахунок резервів здійснюємо відповідно до вимог регулятора та вимог МСФЗ, використовуючи при цьому актуарний метод оцінки. Актуарний розрахунок проводимо відповідно до кращих оцінок та практик.

    Актуарне оцінювання передбачає індивідуальний підхід до кожного завдання. Наші фахівці детально розбираються в поставленому завданні, оцінюють якість ввідних даних, проводять необхідні розрахунки, тестують їх на адекватність. Ми коментуємо результати і, якщо це необхідно, проводимо презентації. Страхові Компанії можуть покластися на нас, ми якісно і відповідально виконуємо свою роботу. Наші принципи роботи базуються на міжнародному Кодексі Актуарія.